Ceremonia ślubna

Ceremonia Ślubna

Jest to najważniejszy moment całej uroczystości , dlatego też dobre przygotowanie zaprocentuje kiedy emocje wezmą górę. The-eye pragnie Państwa poinformować, że ukończyłam wszelkie szkolenia jakie są niezbędne do fotografowania uroczystości kościelnych dlatego też mogą być Państwo spokojni.

Proszę pamiętajcie, jest to wasz szczególny dzień, jesteście w dobrych rękach, nie pozujcie, cieszcie się swoim szczęściem, ale na ile to możliwe ignorujcie moja obecność. W rozmowie przed ceremonią warto porozmawiać o szczegółach, które mogą być bardzo pomocne w naszej współpracy, by jak najlepiej uwiecznić ten moment.

Pamiętajcie nie jesteście sami, mam już za sobą nie jeden ślub.

Ceremonia zaślubin to jeden z tych momentów których nie można powtórzyć, dlatego the-eye pracuje na dwóch aparatach by mieć jeszcze większą pewność że uwiecznimy to co chcemy.

Pamiętajcie Drodzy Państwo również, że są chwile w kościele w których nie wolno fotografować, dlatego bardzo proszę was o nieco zaufania w tej kwestii.

The-eye to profesjonalizm w każdym calu.

 

 

Wskazówka:

Moi drodzy, jeśli nawet nie zdecydujecie się na moje usługi, pamiętajcie by wybrać fotografa, który posiada zaświadczenie z kurii.

Tylko to da wam gwarancje, by ceremonia przebiegła bezproblemowo a Wam zaoszczędzi to nie potrzebnego stresu.

 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij je poprzez poniżysz formularz. Z chęcią odpowiemy.

[contact-form-7 id=”6″ title=”kontakt”]