O mnie

O mnie:

Fotografią zajęłam się kilka lat temu. Najpierw były podróże, później więcej podróży, a jeszcze później była pierwsza lustrzanka.

W 2012 roku na wyspie St. Martin czyli raju dla wszystkich kupujących wszelkiego rodzaju sprzęty elektroniczne, może gdyby nie fakt, że statek na którym pracowałam tam właśnie zatrzymał się w tym dniu i fakt, że akurat miałam coś ponad 1000 dolarów do dyspozycji nigdy by się nie zaczęło.

A może by się przedłużyło, ale fakt, że chciałam robić dobre zdjęcia był zdecydowanie dość głośny w mojej duszy, bo zamiast leżeć na plaży i odpoczywać od niewolniczej pracy na statkach pasażerskich (o tym musiałabym stworzyć inną stronę) zdecydowałam się poprzeciskać nieco w kolejkach i tak oto zaczęła się moja przygoda z pierwszym Canonem 60 D.

Na tym nie poprzestałam bo dziś fotografuję wyłącznie pełna klatka Canon 5 D mark III a drugi aparat trzymam zawszę na czarną godzinę. Dzięki zanjomości swojego sprzętu The-eye może skupić się na całkowitym przeżywaniu waszych sesji razem.

Co robię? Łącze swoje pasję w jedno i powstaje to co widzicie na zdjęciach. Jestem trochę „psychologiem”, wizażystką , stylistką, retuszerem.

Dlaczego ja? Bo nikt inny nie jest moja kopią ani kombinacją tylu cech osobowości.

Ilu fotografów maluje swoje modelki.

13595390_10209820664182854_1023326630_n-200x300

Ilu ubiera swoje modelki?

Ilu ma dystans do tego co robi?

Ilu jest empatycznych i potrafi zrozumieć klienta ?

Ilu to wie , a nie potrafi zastosować w praktyce?
Powiedzmy sobie szczerze…

Jest mnóstwo fotografów na rynku lepszych i gorszych, tańszych i droższych, ale jeśli szukacie profesjonalnej obsługi w wyjątkowym klimacie to zapraszam do zapoznania się z moja ofertą.