Referencje

Referencje

 

Asia Reimann udostępniła post użytkownika The-eye.

29 kwietnia ·

Polecam fotograf Angelikę Kubik, jest zaangażowana w swoją pracę i pełna zapału, tworzy miłą atmosferę na sesji.

 

Juliusz Wojciechowski:

Zależało mi na zdjęciach z gitarą jako że pasjonuje się muzyką i rzeźbą. Sesja fotograficzna z Angeliką sprawiła że połączyłem dwie pasje. Długo szukałem kogoś kto zrobi profesjonalne zdjęcia ale zależało mi na sesji ‘z jajem’ w końcu udało się zrealizować moje marzenie co do sesji. Wszystko udało się zrealizować w luźnym klimacie za pierwszym podejściem bez wielkich przygotowań niejako z marszu. W przyszłości zamierzam powrócić na osobne sesję rzeźby i muzyki i na pewno do tego zaproszę Angelikę .

 

Noemi napisała:

The-eye to profesjonalistka Jak najbardziej polecam!
Na każdej sesji czy to, reklamowej czy portretowej czułam się świetnie, the-eye potrafi stworzyć miłą atmosferę , rozładować napięcie, tak aby każdy mógł się przyniej czuć swobodnie , a tym samym obdarzyć zaufaniem. To najważniejsze przy współpracy z fotografem aby stworzyć efektowne zdjęcia. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie i spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.Pełne zaangażowanie, akceptacja i wyrozumiałość. Dzięki temu, każda sesja ,a tym samym zdjęcia są niepowtarzalne. W sesji reklamowej dla Salonu Esensja Spa, spisała się profesjonalnie dobrała, a tym samym osobiście wykonała mi makijaż. Nie wspominając o ujęciach jakich dokonała! Ten czas będzie niezapomniany. Dla mnie to bylo niesamowite doświadczenie, które sprawiło, że mogłam zobaczyć siebie z innej strony. I to dzieki The-eye. Odnośnie sesji portretowych, umie zatrzymać chwilę i nadać jej niepowtarzalny charakter. Potrafi wydobyć piękno w każdej z nas.
Fotografia to naprawdę sztuka, a fotograf to artysta, który musi mieć umiejętności aby stworzyć,coś naprawdę pięknego. The-eye to potrafi. Na zdjęciach portretowych wyszłam tak jak tego oczekiwałam, delikatnie i kobieco. Makijaż oczywiście jest jej autorstwa ,dobór kreacji i biżuterii, która świetnie współgrała z całością. Zawsze dba o każdy szczegół.

 

A to opinia Sylwii:

„Nie lubię byś fotografowana,ani nie lubię ustawiać się do zdjęć. Uważam,że nie jestem fotogeniczna. Ale dzięki Angelice uwierzyłam w siebie i w to,że nie jest ze mną jeszcze tak źle. Angelika pokazała mi dokładnie jak mam sobie z tym poradzić i się otworzyć przed obiektywem, ciężko było,ale się udało. Zrobiła mi przepiękny makijaż. Wyszły nam piękne zdjęcia, które podobają się mi i wszytkim komu je pokazuje. Jestem z jednej strony z siebie dumna,że udało mi się przełamać strach i obawy i to dzięki Angelice.

Byłam i jestem bardzo dumna z tych sesji. To dzięki tobie Angelika. Napewno jeszcze kiedyś to powtórzymy. Dziękuję