RODO

RODO

25.05.2018 roku zaczęło obowiązywać nowe prawo dotyczące ochrony danych osobowych czyli RODO.
W związku z powyższym, jak każda działalność w UE musiałam swoją firmę przygotować na pewne zmiany. Informuję Was, że jako firma Angelika Kubik The-eye NIP: 6932044128 REGON 365027660 Siedziba na ul.Saturna 35/22 67-200 Głogów
1. Jestem administratorem Waszych danych osobowych
2. Zbierane przeze mnie dane czyli: imiona i nazwiska, nr telefonów, adresy e-mail, wykonane fotografie są przeze mnie przetwarzane wyłącznie w ramach wykonywanej usługi za którą zapłaciliście. Klienci z indywidualnych sesji – przychodząc na sesję do mnie wyrażają zgodę na fotografowanie. Inaczej zrealizowanie usługi staje się niemożliwe.
3. Dane niezbędne do wykonania dodatkowych usług czyli wydruk zdjęć, fotoalbumów, foto-obrazów, wysłanie zdjęć za pośrednictwem Poczty Polskiej są przechowywane w tych miejscach zgodnie ze standardem RODO.
4. Powierzane dane są przechowywane na moim komputerze, dyskach zewnętrznych, serwerach zewnętrznych i są zabezpieczone hasłami.
5. W każdej chwili możecie zażądać informacji, gdzie są Wasze dane i zażądać ich usunięcia. Usunięcie wiąże się również z konsekwencjami np. brak możliwości należycie wykonanej usługi przeze mnie. O konsekwencjach będę informować bezpośrednio przy danym przypadku.
6. Każda osoba korzystająca z moich usług musi wyrazić zgodę na powyższe minimum – tylko w ten sposób mogę wykonać usługę.
7. Klient może wyrazić zgodę na opublikowanie swojego wizerunku lub bliskich w formie wykonywanych przeze mnie fotografii, które umieszczam na stronach Facebooka, Instagrama i stronie www
Możecie wyrazić pełną lub częściową zgodę na publikowanie i niekomercyjne wykorzystanie wizerunku swojego i swoich bliskich w Internecie oraz w galeriach lub na wystawach, a także na materiałach reklamowych firmy.
Każda publikacja jest ważna dla fotografa, gdyż to jedyna droga na pokazywanie swojej pracy i pozyskiwanie kolejnego klienta jednak nie jest to dla mnie najważniejsze.
Klient w każdej chwili może poprosić o usunięcie swoich fotografii z poszczególnych miejsc lub całkowicie ze wszystkich.
W przypadku mojej działalności wprowadzone zmiany są niewielkie. Zawsze szanowałam Waszą prywatność i Wasze decyzje co do publikacji wykonanych fotografii. Proces publikacji poprzedzony jest zawsze konsultacją i wyrażeniem zgody. Wasze dane zawsze były chronione u mnie hasłami. Nigdy nie przekazywałam Waszej prywatności do dyspozycji kogoś obcego.
8. Każdy kto korzysta z moich usług automatycznie akceptuje wszystko co zawiera Polityka Prywatności